- OSRAM

Цена
€0 91 / 1 78 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | LED |
| Мощност (W) | 1,12 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Цокъл | BX8,4d |
| Степен на защита | Не |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2473MFX6 1,12W 12V BX8,4d Автомобилна лампа (без опаковка)
Изпитайте надеждно и енергийно ефективно осветление с автомобилната лампа OSRAM 2473MFX6. Проектирана за 12V системи, тази 1,12W лампа осигурява ярка светлина с минимална консумация на енергия, което я прави идеален избор за интериорно осветление, осветление на регистрационен номер или габаритни светлини.
Ключови Предимства
- Енергийна ефективност — Само 1,12W консумация намалява натоварването на акумулатора и спестява енергия.
- Дълъг живот — Качеството на OSRAM гарантира удължен експлоатационен живот.
- Лесен монтаж — Цокъл BX8,4d за бързо и лесно поставяне.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1,12 W |
| Напрежение | 12V |
| Цокъл | BX8,4d |
| Технология на крушката | LED |
Какво има в кутията
- 1 бр. OSRAM 2473MFX6 автомобилна лампа (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




